شادان پارس
خانه / قطار شهربازی / مناسب ترین قیمت قطار شهربازی روباز در ایران

مناسب ترین قیمت قطار شهربازی روباز در ایران

رفتن به شهربازی برای پر کردن اوقات فراغت یک پیشنهاد بسیار ویژه برای تمام سنین می باشد و معمولا از این پیشنهاد استقبال می کنند. شهربازی ها از انواع و اقسام وسیله های بازی پر شده است که متناسب با سن دسته بندی می شود. قطار ها یکی از مهیج ترین بازی ها برای هر گروه سنی می باشد. مناسب ترین قیمت قطار شهربازی در ایران، در تمامی سایت های فروش و نمایندگی ها وجود دارد و فروش وسایل و دستگاه های شهربازی روباز و سرپوشیده را انجام می دهد.مناسب ترین قیمت قطار شهربازی روباز در ایران

انواع دستگاه های شهربازی روباز و سرپوشیده

انواع دستگاه های شهربازی روباز و سرپوشیدهدستگاه های شهربازی روباز و سرپوشیده متفاوت می باشد. معمولا در سرپوشیده محدودیت سایز وجود دارد و بازی ها بیشتر شامل بازی های الکترونیکی و گیم ها می باشد. ولی شهر بازی روباز همان حس بازی و هیجان را برای ما تداعی می کند و چرخ و فلک های بزرگ و دنیای نور و رنگ را یاد آوری می کند.

قیمت وسایل شهربازی روباز و سرپوشیده متفاوت می باشد و این تفاوت در سایز و برند و نوع کارایی دستگاه مشخص می شود.

یک سری از دستگاه ها مانند دستگاه های تکان دهنده کودکان، ماشین های رالی برقی، دستگاه های تیکتی، دستگاه های جایزه ای، دستگاه های بازی های  ویدئویی و … در هر دو شهربازی یکسان می باشند.

ولی لوازمی مانند چرخ و فلک ها، تاب ها، قطار های سرعت و… فقط مخصوص فروش دستگاه شهربازی رو باز هستند.

خرید و فروش وسایل شهربازی روباز در تهران

خرید و فروش وسایل شهربازی روباز در تهرانخرید و فروش وسایل شهربازی روباز در تهران همانند سایر شهر های صنعتی ایران انجام می گیرد. در این مکان ها وسایل دست دوم هم به فروش می رسد و پس از معاینات فراوان از سوی برترین مهندسان و مهر استاندارد تحویل خریدار داده می شود.

لوازمی که در بازار های مربوط فروخته می شود بسیار متنوع هست و بسیاری از خریداران در انتخاب خود مردد می شوند. پس قبل از مراجعه به این مراکز بهتر است از سایت های فروش آن دیدن نمایید و محصولات را از نظر کیفیت و قیمت و نوع کارایی مقایسه کنید تا در هنگام خرید حضوری، انتخاب برای شما راحت تر باشد.

قیمت قطار شهربازی در بازار کشور

قیمت قطار شهربازی در بازار کشورقیمت قطار شهربازی در کشور متفاوت می باشد و با توجه به سایز قطار و نوع مصرف آن قیمت ها کاهش و یا افزایش می یابد.

مسلما قیمت یک ترن بزرگ و مارپیچ مخصوص بزرگسال با یک قطار کوچک مخصوص کودک، یکسان نمی باشد و متفاوت می باشد.

برای اطلاع از قیمت ها و تغییر ساعتی آن، حتما به طور مرتب به سایت ها مراجعه کنید تا در بین آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

قطار های دست دوم را هم جز گزینه های انتخاب خود قرار دهید تا با کمترین مبلغ، محصول خوبی را خریداری کنید.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

پاسخی بگذارید