شادان پارس
خانه / تاب زنجیری شهربازی / قیمت تاب زنجیری شهربازی در بازار

قیمت تاب زنجیری شهربازی در بازار

قیمت تاب زنجیری شهربازی در مدل های اسب، زنبور، کالسکه، میکی موس و… با جنس صندلی های عالی و کف گرد مرغوب و باکیفیت توسط سایت های فروشنده آن به صورت روزانه منتشر می گردد.تاب زنجیری از جمله دستگاه های استفاده شده در شهربازی ها می باشد.البته تاب های زنجیری علاوه بر کودکان برای بزرگسالان نیز ساخته می شود.یکی از بزرگترین تاب های زنجیری در جهان، ارتفاع 400 فوت دارد.شرکت های ایرانی نیز در تولید بهترین تاب های زنجیری با ایمنی و کیفیت بالا، بسیار مهارت دارند.

قیمت تاب زنجیری شهربازی

تاب زنجیری شهربازی

تاب های زنجیری بیشتر به شکل های زنبور، میکی موس، اسب و … با جنس های درجه یک در ایران تولید می شوند.شهربازی ها از تاب های زنجیری با مدل های مختلفی استفاده می کنند.
که هر کدام دارای تعداد کابین متفاوتی نسبت به هم هستند.این تاب ها با ارتفاع کمتر برای کودکان و نوجوانان و با ارتفاع بیشتر برای بزرگسالان تولید می شوند.

قیمت تاب زنجیری شهربازی

انواع مدل های تاب زنجیری

تاب های زنجیری در مدل ها و قیمت های مختلفی در بازار تولید و عرضه می شوند. که هر کدام برای مکان و جای خاصی مناسب است.
از جمله می توان به تاب های زنجیری در منازل، پارک ها، شهربازی ها و… اشاره کرد.اگر خریدار هر کدام از تاب های زنجیری فوق هستید، حتما با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید، تا اقدامات لازم برای تولید، شروع کنند.

قیمت تاب زنجیری شهربازی چرخشی کودکان

تاب های زنجیری تولید شده برای شهربازی ها، معمولا به صورت چرخشی است.البته با توجه به سنین مختلف، می تواند دارای مدل های مختلفی باشد.
این تاب های زنجیری برای کودکان، دارای ریموت کنترل، مانیتور، نورپردازی و همچنین دارای موزیک می باشد.هر کدام از این امکانات، به قیمت تولید این تاب ها می افزاید.

قیمت تاب زنجیری شهربازی

فروش تاب زنجیری فایبر گلاس در کشور

امروزه دستگاه هایی که برای شهربازی ها تولید می شود، بیشتر از جنس فایبرگلاس هستند.این جنس از تاب های زنجیری هم، در کشور ساخته می شود.

برای ارتباط با شرکت های تولید کننده تاب های زنجیری با فایبرگلاس، و امنیت بالا، به سایت های فعال و معتبر در این زمینه مراجعه کنید.

فروش انواع دستگاه شهربازی با گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی از امتیازاتی که یک شرکت تولید کننده می تواند به مشتری های خود بدهد، تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش است.شاید شرکت های تولید کننده دستگاه های شهربازی در سطح کشور بیشتر باشد، اما نمی توان گفت همگی امتیازات فوق العاده ای را برای مشتری های خود ارائه می کنند.

اما این شرکت با تجربه کاری در سال های اخیر و اعتماد به کار خود، انواع دستگاه های مختلف شهربازی را با گارانتی عرضه می کند.

جهت تجهیز شهربازی خود میتوانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید:
خانم مهندس تفرشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09038425612
شماره تلفن ثابت: 02166388825
آدرس کانال: shaadanpars@
پست الکترونیکی: tafreshishadanpars@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع تاب زنجیری شهربازی

کارخانه تولیدی انواع تاب زنجیری شهربازی

انواع تاب زنجیری شهربازی، در کارخانه های تولیدی تجهیزات شهربازی، به صورت عمده تولید می …